ФК Академија Пандев – ФК Брегалница Делчево 4:0 (видео)

2420

Третиот гол за ФК Академија Пандев кој го постигна Вареловски поради технички проблеми не е снимен.

Стрелци на другите голови беа: Кочоски, Златковски и Радојчиќ.