СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ

3312

Во пресрет на Новогодишните и Божиќните празници,  ФК Академија Пандев на сите свои фанови, соработници и љубители на фудбалот им посакува здравје, среќа и многу убави моменти во годината што ни предстои.